„Iceberg”

Apie reprodukciją: Giclée kokybės spauda
Dydis: 56x38 cm

  • Spauda ant drobės, aptraukta ant porėmio ir paruošta kabinti ant sienos. Jeigu norite papildomo rėmų pasiūlymo, parašykite mums!
  • Giclee spauda ant popieriaus (gausite susuktą tūtoje, todėl reikalingas papildomas rėminimas)

Arūnas Vilkevičius yra savamokslis menininkas liejantis akvarele bei kuriantis vienetinius klasikinius baldus.

Pastaruosius daugiau nei 30 metų jo aistra buvo klasikinių baldų ir dekoro elementų iš medžio kūrimas bei gamyba. Jo mėgstamiausias stilius - Art Nouveau, kuriame dominuoja gamta - medžiai, gėles, paukščiai ir iš pirmo žvilgsnio nesibaigiančios banguotos linijos. Arūno kūryboje ryšys su gamta vaidina labai svarbų vaidmenį. 

Vaikystėje, kaip ir daugelis vaikų, Arūnas mėgo piešti ir tapyti. Menininkas užaugo Užupyje, todėl Užupio ir viso Vilniaus senamiesčio gatvės, bažnyčios, Vilnelė ir ją supanti gamta buvo jo “modeliai”.  Jau tada jo siela troško kūrybos ir degė begaliniu noru jį supantį pasaulį ir sukeltus jausmus bei emocijas perkelti ant drobės ar popieriaus. Bet kaip jis pats sako – tada tai buvo tiesiog vaikystės hobis. 

Lieti akvarele Arūnas pradėjo 2016 metais. Tiesiog gyvenimas paįvairino kasdienybę tam tikrais įvykiais – atėjo laikas sustoti, paklausyti savo vidinio balso, kuris ir pašnabždėjo, kad metas didesniems iššūkiams… Taip šalia baldų kūrybos pamažu, nedrąsiai, atsirado tapyba akvarele. Būtent akvarelė ir jos kaprizingumas, praktiškai nepaliekantis vietos klaidoms, bei tuo pačiu jos lengvumas ir neribotumas tapo Arūno nauja jo meninės saviraiškos priemone. 

Autorius atvirai prisipažįsta, kad nors jam ši kelionė išvien su akvarele yra pilna baimių, bandymų, ieškojimų, pokalbių, menininkams labai gerai pažįstamų nusivylimų savimi, ieškant tobulybės, būtent ji, akvarelė, suteikia jo kūrybai ir gyvenimui pilnatvę, savęs ir jį supančios aplinkos bei žmonių pažinimą ir supratimą kad tobulybės tiesiog nėra...

Arūnas kuria realistinį meną – jo kūriniai reikalauja daug darbo valandų, todėl dažniausiai jis kuria naudodamas savo pačio sukurtas ir darytas nuotraukas. 

Menininko darbai kol kas mažai pažįstami Lietuvos meno mylėtojams, nors jis yra gana dažnas tarptautinių meno renginių ir konkursų dalyvis bei prizinių apdovanojimų laimėtojas. Jo darbai nuo 2018 kasmet buvo apdovanoti aukščiausiais laimėjimais Amerikos meno apdovanojimuose, 2019 ir 2020 metais jis dalyvavo tarptautinėje akvarelistų parodoje/festivalyje Fabriano in Acquarello (Italija) ir jo darbas „Rudens simfonija” atrinktas į keliaujančią festivalio parodą bei šiuo metu eksponuojamas Fabriano akvarelės muziejuje. Arūnas taip pat yra pasaulinio lygio 14 ir 15 realistinio meno konkursų, kuriuos organizuoja Tarptautinis ARC salonas (International ARC Salon Competition) finalininkas, jo darbas „Rasa...The Moment...” išspausdintas 14-ame ARC Salono kataloge.  Menininkas nuo 2020 metų yra Pasaulinės meno akademijos (Mondial Art Academia, Prancūzija) narys bei bei akademijos organizuoto konkurso 2021 metais bronzos medalio laimėtojas už darbą “Minčių sūkuryje”. Meninkas nuolat ieškodamas iššūkių 2021 metais dalyvavo Australijoje organizuotame miniatiurų konkurse su darbus “Žvilgsnis” (25mm x 38mm) ir buvo apdovanotas pagrindiniu Best in Show prizu. Arūno darbai 2021 ir 2022 metais išspausdinti meno kataloge Guía de Arte "LEONARDO" (Ispanija), jam suteikti Tarptautinio akvarelės meistrų aljanso (IMWA – International Masters of Watercolour Alliance) meistriškumo apdovanojimai. Autorius 2017 ir 2022 metais surengė personalines savo darbų parodas Vilniuje, jo darbai ekponuoti meno galerijose Suomijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Slovenijoje, Italijoje.

Reprodukcijas pagaminame per 7 d.d. Jeigu reprodukcija reikalinga greičiau, susisiekite!

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

Prekes siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Reprodukcija yra gaminama specialiai Jums, tačiau jeigu nesate patenkinti įsigytu meno kūriniu, galite jį grąžinti - - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką. Susisiekite su mumis, jeigu norite grąžinti įsigytą reprodukciją!

Informacija

Originalo aukštis 38
Originalo plotis 56
Detalesnė technika Giclée kokybės spauda

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

Iceberg

Arūnas Vilkevičius

„Iceberg”

Parašyti atsiliepimą

Reprodukcija interjere

Rekomenduojame

Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką