„Tiger in a Tropical Storm”

Apie reprodukciją: Giclée kokybės spauda
Dydis: 50x40 cm

  • Spauda ant drobės, aptraukta ant porėmio ir paruošta kabinti ant sienos. Jeigu norite papildomo rėmų pasiūlymo, parašykite mums!
  • Giclee spauda ant popieriaus (gausite susuktą tūtoje, todėl reikalingas papildomas rėminimas)

Nepaisant to, kad Henri Rousseau (1844–1910) niekada nelankė oficialios meno mokyklos, jis yra plačiai pripažįstamas kaip savamokslis genijus, palikęs ilgalaikį palikimą avangardo judėjimui. Rousseau praktikavo tapybą ir piešimą, laisvalaikiu kopijuodamas meno kūrinius Paryžiaus meno muziejuose. Kadangi jis niekada nesimokė anatomijos ir perspektyvos meno mokykloje, jis sukūrė unikalų meninį stilių, žinomą kaip „naivus“ arba „primityvus“. Jo paveikslai dažnai vaizduojami vaikiškai ar svajingai su ryškiomis spalvomis, dviprasmiškomis erdvėmis, nerealistiniu masteliu. Dauguma jo firminių paveikslų vaizduoja laukinius gyvūnus arba žmonių figūras džiunglėse. Jo meno kūrinių nepriėmė konservatyvūs kritikai, todėl jis tapo Paryžiaus meninio ir literatūrinio avangardo judėjimo nariu, kur jo darbai padarė didelę įtaką kelioms avangardo menininkų ir siurrealistų kartoms.

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

Prekes siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Reprodukcija yra gaminama specialiai Jums, tačiau jeigu nesate patenkinti įsigytu meno kūriniu, galite jį grąžinti - - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką. Susisiekite su mumis, jeigu norite grąžinti įsigytą reprodukciją!

Informacija

Originalo aukštis 40
Originalo plotis 50
Detalesnė technika Giclée kokybės spauda

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

Tiger in a Tropical Storm

Henri Rousseau

„Tiger in a Tropical Storm”

Parašyti atsiliepimą

Rekomenduojame

Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką