„Spanish Bull”

Apie reprodukciją: Giclée kokybės spauda
Dydis: 30x40 cm
Giclée kokybės spauda.

Mike'as Vernonas yra anglų menininkas, gyvenantis Ispanijoje.

Kai jis buvo jaunas, pasidavė įtakai ir patarinėjimams nestudijuoti dailės dėl prastų darbo perspektyvų, todėl savo kūrybinius talentus jis panaudojo mechanikos inžinieriaus karjeroje.

Tačiau praėjus daugeliui metų, savo tikrojo pašaukimo jis nepamiršo ir išėjęs į pensiją, „Covid“ uždarymo metu jis vėl sužadino meilę menui! Kūrėjas sako, kad vis dar „mokosi“ ir eksperimentuoja su skirtingais stiliais ir metodais, kad atrastų tai, kas jį labiausiai įkvepia. 

Mike'as mėgsta ryškias spalvas ir teikia pirmenybę impresionizmui, o ne realizmui. Nevengia į savo kūrybą įvesti „linksmybių“.

Giclée kokybės spauda.

Reprodukcijas pagaminame per 7 d.d. Jeigu reprodukcija reikalinga greičiau, susisiekite!

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

Prekes siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Reprodukcija yra gaminama specialiai Jums, tačiau jeigu nesate patenkinti įsigytu meno kūriniu, galite jį grąžinti - - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką. Susisiekite su mumis, jeigu norite grąžinti įsigytą reprodukciją!

Informacija

Originalo aukštis 40
Originalo plotis 30
Detalesnė technika Giclée kokybės spauda

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

Spanish Bull

Mike Vernon

„Spanish Bull”

Giclée kokybės spauda.

Parašyti atsiliepimą

Rekomenduojame

Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką