„Arabian”

Apie reprodukciją: Giclée kokybės spauda
Dydis: 30x42 cm
Giclée kokybės spauda.

  • Spauda ant drobės, aptraukta ant porėmio ir paruošta kabinti ant sienos. Jeigu norite papildomo rėmų pasiūlymo, parašykite mums!
  • Giclee spauda ant popieriaus (gausite susuktą tūtoje, todėl reikalingas papildomas rėminimas)

Danguolė Šerstinskaja piešti pradėjo ankstyvoje vaikystėje. Nuo mažumės mėgusi gyvūnus, ji augo nepaliestos, tikros gamtos apsuptyje, kuri išugdė šį subtilų, gilų, rafinuotą bei jausmingą ryšį, vėliau peraugusį į pagrindines dailininkės menines aspiracijas. Menininkė iškelia gyvūnus į tokią šviesą, kurioje jie tampa vieninteliu subjektu, ties kuriuo ir sukasi visa istorija. Visą gyvenimą Danguolę menas lydėjo įvairiomis formomis: nuo įgūdžių realizavimo akademiniame piešime iki impresionizmo tapyboje. Galiausiai ji atrado ir išvystė retą techniką, kuri tobulai dera su autorės meniniu troškimu tiksliai, jausmingai ir efektyviai atvaizduoti žmones bei gyvūnus. Technika, kurią naudoja dailininkė, remiasi daugiasluoksniškumu sausu teptuku aliejinius dažus tepant ant popieriaus, tokiu būdu gimsta meno kūrinys, turtingas tonais, šešėliais, hiperrealistiškomis detalėmis ir kontrastais, dėl kurių paveikslai tampa sunkiai atskiriami nuo fotografijos. 
Užsienyje dailininkę jau įvertino žymiausios meno galerijos, net 32 kartus menininkė apdovanota "American Art Awards" konkurse, 2018 metais laimėjo pagrindinį Masterpiece prizą. Danguolės darbai buvo eksponuojami Ispanijos, Italijos, Amerikos, Norvegijos galerijose, bei publikuojami spaudoje. 

Menininkė yra šių meno organizacijų narė:

"International Guild Of Realism" (JAV), Mondial Art Academia (Prancūzija), "The Society Of Animal Artists" (JAV)

Giclée kokybės spauda.

Reprodukcijas pagaminame per 7 d.d. Jeigu reprodukcija reikalinga greičiau, susisiekite!

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

Prekes siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Reprodukcija yra gaminama specialiai Jums, tačiau jeigu nesate patenkinti įsigytu meno kūriniu, galite jį grąžinti - - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką. Susisiekite su mumis, jeigu norite grąžinti įsigytą reprodukciją!

Informacija

Originalo aukštis 42
Originalo plotis 30
Detalesnė technika Giclée kokybės spauda

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

Arabian

Danguolė Šerstinskaja

„Arabian”

Giclée kokybės spauda.

Parašyti atsiliepimą

Rekomenduojame

Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką