„B5”

Apie reprodukciją: Giclée kokybės spauda
Dydis: 98x98 cm
Giclée kokybės spauda. Įrėmintas.

211,50 €

-25%

282,00 €

  • Spauda ant drobės, aptraukta ant porėmio ir paruošta kabinti ant sienos. Jeigu norite papildomo rėmų pasiūlymo, parašykite mums!
  • Giclee spauda ant popieriaus (gausite susuktą tūtoje, todėl reikalingas papildomas rėminimas)

Ikimokyklinės vaikystės žaislai – spalvoti pieštukai - kažkodėl turėjo daugiausia magiškos traukos galių. Retai juos paleisdavau iš rankų. Jie greičiausia ir bus nuvedę į vaikų dailės mokyklą. 4 metai ten prabėgo lyg akimirka ir nepaliko abejonių , kad vienaip ar kitaip gyvenimas bus susijęs su menu.

Kai atėjo laikas rinktis pagrindinį mokslą, neabejodamas pasirinkau universiteto menų fakultetą (1981-1987) . Ir būdamas studentas, ir jau turėdamas diplomą daug tapiau, dalyvavau parodose savo mieste ir šalyje. Po to sekė ilga pertrauka- gyvenimas diktavo savo sąlygas. Po 20 metų vėl pajutau, kokie mieli teptukai.

Esu gimęs 1964 09 08 Šiaulių mieste, Lietuvoje. Čia ir gyvenu, kuriu. Su žmona Violeta turime dukterį Agnę ir sūnų Jokūbą.

Giclée kokybės spauda. Įrėmintas.

Reprodukcijas pagaminame per 7 d.d. Jeigu reprodukcija reikalinga greičiau, susisiekite!

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

Prekes siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Reprodukcija yra gaminama specialiai Jums, tačiau jeigu nesate patenkinti įsigytu meno kūriniu, galite jį grąžinti - - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką. Susisiekite su mumis, jeigu norite grąžinti įsigytą reprodukciją!

Informacija

Originalo aukštis 98
Originalo plotis 98
Detalesnė technika Giclée kokybės spauda

Atsiliepimai

No customer comments for the moment.

B5

Saulius Leviška

„B5”

Giclée kokybės spauda. Įrėmintas.

Parašyti atsiliepimą

Reprodukcija interjere

Rekomenduojame

Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką