PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

AR GALIMA GRĄŽINTI PAVEIKSLUS?

Taip, galima - mūsų pagrindinis tikslas, kad Jūs būtumėte patenkinti įsigytu paveikslu - juk tai yra daiktas, kuris puoš Jūsų namus ilgą laiką.
Pagal įstatymą, turime priimti prekes atgal per 14 dienų, bet nesijaudinkite, jei suabejojote jau praėjus šiam laikui, susisiekite su mumis - rasime sprendimą!

Remiantis Vartotojų teises reglamentuojančia Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.366 str. „Daiktų pardavimas pagal sutartis, sudaromas naudojant ryšio priemones“, Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintos Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis, prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo.

GRĄŽINIMO IR KEITIMO INSTRUKCIJA

Apie meno kūrinių grąžinimą nedelsdami informuokite mus. Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokias gavote - nepažeistos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Supakuokite paveikslus saugiai (tam galite panaudoti medžiagas, kurias gavote iš mūsų ir susisiekite su mumis dėl grąžinimo.

Svarbiausia grąžinimo metu yra nepažeisti trapaus meno kūrinio, todėl būtinai suderinkite su mumis kokiu būdu jį grąžinsite.

Mes naudojame patikimas kurjerių bendroves arba paveikslus atvežame patys. 

Svarbu: 

Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, per ne vėliau kaip 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.