LIETUVOJE

Lietuvoje reprodukcijas atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo (turėkite omenyje, kad gamyba taip pat užtrunka kelias darbo dienas!).

Jeigu reprodukcijos reikia greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat reprodukcijas Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

EUROPOS SĄJUNGOJE

Europos Sąjungoje mūsų reprodukcijas veža TNT / FedEx kurjeriai. Paveikslai po išsiuntimo paprastai atkeliauja per 5-7 darbo dienas, yra siunčiami apdrausti ir su sekimo numeriu.

UŽ EUROPOS SĄJUNGOS RIBŲ

Į visas užsienio šalis reprodukcijas veža TNT / FedEx kurjeriai. Į bet kurią pasaulio vietą reprodukcija atkeliauja per 2-3 savaites, siuntiniai keliauja drausti bei su sekimo numeriu, priklausomai kaip toli nuo Europos ji yra.

Turėkite omenyje, kad siųsdami paveikslus mes privalome muitinei perduoti visas sąskaitas ir pirkimo dokumentus, todėl, priklausomai nuo šalies, gali prireikti sumokėti importo mokesčius. Susisiekite su mumis, jei dėl to kyla klausimų - pakonsultuosime - esame nuo 2007-ųjų esame siuntę paveikslus į pačias įvairiausias pasaulio šalis, pradedant Japonija, baigiant Panama!