Henri Rousseau

Henri Rousseau

Nepaisant to, kad Henri Rousseau (1844–1910) niekada nelankė oficialios meno mokyklos, jis yra plačiai pripažįstamas kaip savamokslis genijus, palikęs ilgalaikį palikimą avangardo judėjimui. Rousseau praktikavo tapybą ir piešimą, laisvalaikiu kopijuodamas meno kūrinius Paryžiaus meno muziejuose. Kadangi jis niekada nesimokė anatomijos ir perspektyvos meno mokykloje, jis sukūrė unikalų meninį stilių, žinomą kaip „naivus“ arba „primityvus“. Jo paveikslai dažnai vaizduojami vaikiškai ar svajingai su ryškiomis spalvomis, dviprasmiškomis erdvėmis, nerealistiniu masteliu. Dauguma jo firminių paveikslų vaizduoja laukinius gyvūnus arba žmonių figūras džiunglėse. Jo meno kūrinių nepriėmė konservatyvūs kritikai, todėl jis tapo Paryžiaus meninio ir literatūrinio avangardo judėjimo nariu, kur jo darbai padarė didelę įtaką kelioms avangardo menininkų ir siurrealistų kartoms.

Visi dailininko darbai

Rodoma 1 - 24 iš 27 paveikslų
Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką