Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė

Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė

Kūryba man – būties įkvėpimas ir iškvėpimas, būties alsavimas. Gyvenimas, pervertas Visatos. Mano mylimiausia kūrybos tema tai gamtos motyvai. Tik juos savaip perkuriu. Išryškinu tai, ko akys neregi – vidinį žemės alsavimą, metų laikų nuotaikas, žodžiais nenusakomas paslaptis. Dažnai tai yra taip trapu, kad vos juntama.


Keturių skirtingų dailės sričių išsilavinimas (tekstilė, dizainas, kaligrafija, dailės pedagogika), nuolatinis domėjimasis ir mokymasis derinyje su analitiniu ir sisteminiu mąstymu padėjo man įgyti kompetentingos asmenybės statusą. Lyderės savybių ir on line psichologijos studijų dėka susidorojau su sudėtingais gyvenimo iššūkiais. Mano kūrybingumo pagrindas – išvystyta vaizduotė ir stipri intuicija, kuri persipina su nepalaužiamu optimizmu. Gyvenu sveikuoliškai, ilgą laiką užsiiminėjau joga. EFT (Emocinės laisvės technika, Emotional Freedom Technique) metodu padedu žmonėms spręsti psichoemocines problemas, paleisti vaikystės traumas.Visi dailininko darbai

Rodoma 1 - 15 iš 15 paveikslų
Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką