Saulius Leviška

Saulius Leviška

Ikimokyklinės vaikystės žaislai – spalvoti pieštukai - kažkodėl turėjo daugiausia magiškos traukos galių. Retai juos paleisdavau iš rankų. Jie greičiausia ir bus nuvedę į vaikų dailės mokyklą. 4 metai ten prabėgo lyg akimirka ir nepaliko abejonių , kad vienaip ar kitaip gyvenimas bus susijęs su menu.


Kai atėjo laikas rinktis pagrindinį mokslą, neabejodamas pasirinkau universiteto menų fakultetą (1981-1987) . Ir būdamas studentas, ir jau turėdamas diplomą daug tapiau, dalyvavau parodose savo mieste ir šalyje. Po to sekė ilga pertrauka- gyvenimas diktavo savo sąlygas. Po 20 metų vėl pajutau, kokie mieli teptukai.


Esu gimęs 1964 09 08 Šiaulių mieste, Lietuvoje. Čia ir gyvenu, kuriu. Su žmona Violeta turime dukterį Agnę ir sūnų Jokūbą.

Visi dailininko darbai

Rodoma 1 - 11 iš 11 paveikslų
Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką