Modestas Malinauskas

Modestas Malinauskas

Modesto Malinausko darbai - mėgstami Lietuvos žmonių ir labai geidžiami. Užkilus metaliniais lauko laipteliais į trečią aukštą, kur yra Modesto dirbtuvėlė, net sunku patikėti, kad čia rasime tokią menišką atmosferą. Savo nedidelėje, bet labai jaukioje dirbtuvėje dailininkas Modestas Malinauskas, užtraukdamas mėgstamą pypkutę, tapo jau ilgai, o šalimais dirba jo žmona, kuri yra taip pat žinoma menininkė. Profesionalo darbai, atlikti sudėtinga autorine technika, ištobulinta per daugelį metų, spindi ryškiomis, bei kruopščiai suderintomis spalvomis ir teigiama energija. O įsigyti šio autoriaus kūrinio reprodukciją yra antras geriausias dalykas po originalaus paveikslo!


« Originalius Modesto darbus įsigykite galerijoje Paveikslai.lt.


« Daugelį reprodukcijų galime proporcingai padidinti arba pamažinti. Jei nematote Jums tinkamo dydžio, susisiekite!

Visi dailininko darbai

Rodoma 1 - 24 iš 156 paveikslų
Siunčiame į visą pasaulį!
Reprodukcijas galime papildomai įrėminti!
Apmokėjimas pristačius

!

Reprodukcija – tai ypatingai aukštos kokybės spausdinta kūrinio kopija. Spausdiname ant 100% natūralios, matinės drobės, plačiaformačiu spausdintuvu. Mūsų reprodukcijos yra aukščiausio, pasaulyje pripažinto Giclée standarto kopijos.

Ant drobės spausdintos reprodukcijos padengiamos apsauginiu laku, todėl neblunka daugiau negu šimtą metų ir atrodo labai realistiškai.

Prie kūrinių pridedamas autoriaus pasirašytas sertifikatas (jeigu autorius šių laikų).

Galite pasirinkti rėmelius kūriniui, kad tik gavus, būtų galima iškart kabinti tiesiai ant sienos.

Įsigydami reprodukciją tiesiogiai remiate menininką